درباره‌ی کلینیک

تعداد زیادی از مردم، روان درمانی را ابزاری ارزشمند می‌دانند که به آنها کمک می کند تا پاسخی برای مشکلات مختلفی که در زندگی دارند پیدا کنند. کلینیک یاریگر، روان درمانی فردی، گروهی و خانوادگی را  با کیفیت بالا برای فارسی زبانان سراسر دنیا در زمینه هایی مانند مشکلات ارتباطی، مشکلات جنسی، افسردگی، اضطراب، غم و اندوه و از دست دادن، معنای زندگی، و رویاها یا کابوس های نگران کننده ارایه می‌دهد. این خدمات توسط فارغ التحصیلان روان شناسی بالینی و ارایه می‌شود. این درمانگران دارای مجوز با رویکردهای یکپارچه نگر، روان پویشی- بین فردی عمل می‌کنند، ما معتقدیم نقش یک درمانگر کمک به درمانجو برای درک دلایل اساسی رفتارها، مشکلات، افکار و احساسات است. بنابراین اغلب با صحبت در مورد تجارب، دوران کودکی، روابط بین فردی و احساسات به این کار اقدام می‌کنند. شعار این متخصصان این است که حرفه ما یاریگری است.

.یاریگر

کلینیک یاریگر، در سال 1375 با اقدام در چهار چوب سازمان ملی جوانان، مجوز مراکز مشاوره و روانشناسی را دریافت کرد. پس از تاسیس تاسیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره پروانه خود را با نام یاریگر و به سرپرستی دکتر شهرام وزیری و دکتر فرح لطفی کاشانی دریافت کرد.
این کلینیک بعدها توسط سازمان بهزیستی به عنوان کلینیک تخصصی جنسی نیز مورد تایید قرار گرفت.

. موسسان

. ماموریت یاریگر

ماموریت کلینیک یاریگر الهام بخشیدن به امید و ارتقای سلامت و سلامت روان ایرانیان در فلات ایران از طریق اقدامات بالینی یکپارچه، آموزش و پژوهش در رواندرمانی و مداخلات روان شناختی است.

. استانداردهای یاریگر

استاندارد ما، تاکید بر رعایت بالاترین استانداردهای حرفه‌ای، اخلاقی و مسوولیت شخصی است که به حق شایسته اعتمادی است که مراجعان به ما دارند.
یاریگران با حساسیت و همدلی، کار گروهی، نوآوری، مدیریت خردمندانه و رعایت نیازهای روانشناختی مراجعین در مسیر ارایه بهترین مداخلات اثر بخش برای مراجعین و خانواده های آنها هستند.

. ارزش‌ها

در ارزش‌گزاری‌های کلینیک باریگر، نیازهای بیمار حرف اول را می زند.
ارزش‌هایی که ماموریت کلینیک یاریگر را تا امروز هدایت می‌کنند، انعکاس دیدگاه و هدف بنیان‌گذاران آن، دکتر فرح لطفی کاشانی و دکتر شهرام وزیری است.

. چشم‌اندازها

مداخلات یکپارچه در جهت مداخله در مشکلات و اختلالات روان شناختی.

. راه‌های تماس

02188305686

02188305686  02188305686

09333333333 09333333333

. آدرس کلینیک یاریگر

تهران، یوسف‌آباد، کوچه‌ی 57، پلاک 24 واحد 3