توجه داشته باشید که ما فعلا مشاوره آنلاین یاریگر را بر روی بستر نوا ارایه می­دهیم. بنابراین برای ارتباط با بیش از ۲۰۰ مشاور آنلاین ابتدا باید نرم افزار نوا را دانلود کنید.

ما به شما با مشاوره در زمینه­ های زیر مشاوره می دهیم

کودک و نوجوان

جنسی

روابط بین فردی و زناشویی

مداخله در بحران

مشکلات فردی ( افسردگی، اضطراب، عزت نفس، استرس، اعتیاد، )

Asset 4

مشاور آنلاین چیست؟

در مشاوره آنلاین می­توانید با متخصصان مجرب یاریگر صحبت کنید. این یاریگران  دارای تخصص در زمینه­ی روانشناسی و مشاوره  هستند و صلاحیت علمی و اخلاقی آنها به تایید مراجع ذی­صلاح رسیده است؛ در عین حال شما به صفحه شخصی درمانگران و مشاوران دسترسی دارید و می­توانید اطلاعات بیشتری در مورد آنها کسب کنید. روانشناسان ما به شما در زمینه­ی مشکلات فردی، بین­فردی، ازدواج و زناشویی، خانوادگی و سایر نگرانی­ها مشاوره ­دهند. برای مثال اگر شما احساس افسردگی می­کنید درمانگر آنلاین ما به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید مشکل خود را مدیریت کنید یا زوج درمانگران ما با استفاده از برنامه­های درمانی به شما کمک خواهند کرد، بتوانید در خصوص ازدواج خود تصمیم مناسبی بگیرید و یا اگر دچار مشکلاتی در زمینه­ی خانوادگی هستید گام به گام با درمانگران ما آن را مدیریت خواهید کرد. همچنین، ما می­توانیم با مشاوران آنلاین خود به شما در مدیریت مشکلات نوجوانانتان کمک کنیم.

حرفه­ ی ما یاریگری است. بعد از نصب کردن نوا

 

 صدای یاریگر را انتخاب و شروع کنید. هر کجا که باشید و در هر زمان که باشید یاریگران ما در کنار شما هستند.

  • خط­های آنلاین ما هیچ هزینه­ی مخابراتی برای شما ندارند.

  • تا زمانیکه به مشاور دلخواه وصل نشده­اید هزینه­ی مشاوره از شما کسر نمی­شود. هزینه مشاوره با ما برای هر دقیقه ۱۰۰۰ تومان محاسبه خواهد شد.

  • بعد از دریافت مشاوره می­توانید مشاور خود را ارزیابی کنید و در تماس­های بعدی از او یا متخصص دیگری استفاده کنید.

  • در صورت علاقه می­توانید تماس خود را به صورت تصویری نیز دریافت کنید.

بایگانی اطلاعات